Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu organizowanym w ramach „Akademii Prawnej Izby POLMED i Kancelarii Fairfield”

Ulga podatkowa na badania i rozwój, Leasing w praktyce podatkowej (szkolenie dwumodułowe, moduły do wyboru).

data: 25/04/2018 godz.: -15:00

miejsce: Warszawa, ul. Polna 11 piętro.9 Akademia Siemens

warsztaty poprowadzą: dor. pod. Radosław Maćkowski, r.pr. dor. pod. Katarzyna Maćkowska

Szkolenie dotyczyć będzie istotnych podatkowych zagadnień z perspektywy nowoczesnej Firmy medycznej – dot. działań w zakresie B&R oraz zagadnień leasingowych. Proponujemy Państwu udział w ramach dwóch modułów (do wyboru):

  • Moduł 1: Na czym polega ulga na B&R? Jakie wydatki można odliczyć w firmie farmaceutycznej (przykłady praktyczne)? Jak sklasyfikować niektóre wydatki, aby zaliczyć je do “kosztów kwalifikowanych”? Czy dobry opis wydatku może zwiększyć ulgę (przykłady praktyczne)? Kiedy dokonać odliczenia? Ulga a amortyzacja (przykłady praktyczne). Ulga B&R a dotacje. Jak stworzyć Centrum Badawczo-Rozwojowe i czy to się opłaca? Część otwarta – studium przypadku, pytania, indywidualne konsultacje.
  • Moduł 2: Leasing – najnowsze orzecznictwo, kontrowersje i wątpliwości. Leasing wyrobów medycznych – pułapki i możliwości.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu to 1500 zł + VAT.

Pliki do pobrania:

UWAGA: firmom członkowskim Izby POLMED przysługuje rabat 50%  (750 zł + VAT za osobę)

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 19.04.18 r. na adres e-mail: [email protected]

*Rezygnacja uczestnika, przyjmowana wyłącznie w formie pisemnej do 20.04.18 nie powoduje żadnych skutków finansowych, rezygnacja po tym terminie lub nieobecność na zajęciach powoduje naliczenie 100% wartości szkolenia.

Data dodania: 9 kwietnia 2018