Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu organizowanym w ramach „Akademii Prawnej Izby POLMED i Kancelarii Fairfield”

Rewolucja w prawie wyrobów medycznych: nowe rozporządzenia UE SZKOLENIE BEZPŁATNE

data: 17/04/2018 godz.: 10:00-11:30 (bezpośrednio przed Walnym Zgromadzeniem Izby POLMED)

miejsce: Warszawa, ul. Polna 11 piętro 9. Akademia Siemens

warsztaty poprowadzą: adw. Oskar Luty, adw. Bartosz Świdrak

Niedawno przyjęto dwa nowe rozporządzenia UE dotyczące wyrobów medycznych. Chociaż wejdą one w życie dopiero w przeciągu najbliższych kilku lat, przewidują bardzo istotne dla rynku wyrobów medycznych zmiany. Dlatego już teraz warto zastanowić się, jak optymalnie dostosować działalność Firm do nowej regulacji. Szkolenie ma za zadanie zapoznanie uczestników z najważniejszymi zmianami, celem przygotowania na nadchodzące zmiany:

  • wskażemy kiedy rozporządzenia wchodzą w życie oraz jak w praktyce będą wyglądać okresy przejściowe na dostosowanie się do nowych przepisów
  • omówimy jakie prawne aspekty rynku wyrobów medycznych pozostaną bez zmian, a co zmieni się w sposób istotny
  • zaprezentujemy najważniejsze założenia rozporządzeń, odnoszące się m.in. do zwiększonego nadzoru nad obrotem wyrobami medycznymi
  • omówimy zmiany w zakresie oznakowania wyrobów, wprowadzenia numerów UDI oraz europejskiej bazy EUDAMED

Szkolenie bezpłatne

Pliki do pobrania:

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 11.04.18 r. na adres e-mail: [email protected]

*Rezygnacja uczestnika, przyjmowana wyłącznie w formie pisemnej do 12.04.18 nie powoduje żadnych skutków finansowych, rezygnacja po tym terminie lub nieobecność na zajęciach powoduje naliczenie 100% wartości szkolenia.

Data dodania: 9 kwietnia 2018