OIGWM POLMED serdecznie zaprasza do udziału w  warsztatach „Stawki VAT dla wyrobów medycznych  – przegląd praktyki i nadchodzące zmiany.”

W ramach wiosennej edycji akademii podatkowej organizujemy warsztaty, które poprowadzą dor. pod. Radosław Maćkowski, r. pr. dor. pod. Katarzyna Maćkowska.

Miejsce: Warszawa, ul. Ks. Trojdena 4 Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN

Data: 24.05.17 godz. 10:00-16:00, tytuł warsztatów: „Stawki VAT dla wyrobów medycznych  – przegląd praktyki i nadchodzące zmiany.”

Dlaczego warto wziąć udział w tych warsztatach:

Ostatnie lata to dynamiczne zmiany w praktyce dotyczącej stosowania obniżonych stawek VAT dla różnych aktywności (dostawy towarów, dostawy z instalacją, usług) związanych z dystrybucją wyrobów medycznych i ich wyposażenia.

Podczas naszych warsztatów poruszone zostaną zagadnienia związane ze stosowaniem stawek VAT, które budzą największe wątpliwości i kontrowersje wśród osób odpowiedzialnych za rozliczenia podatkowe producentów i dystrybutorów wyrobów medycznych. Omówimy też kwestie związane ze stosowaniem po 1 stycznia tzw. odwrotnego obciążenia w VAT dla usług budowlanych, które przysparzają problemów nie tylko świadczącym te usługi, ale i ich nabywcom.

Mają Państwo możliwość wpływu na program. Proponowana agenda warsztatów ma charakter wstępny. do pobrania tu.

Koszt uczestnictwa jednej osoby w szkoleniu wynosi: 1200 zł + 23% VAT*:

  • firmom członkowskim Izby POLMED przysługuje rabat 50%  (600 zł + VAT za osobę)
  • koszt dla drugiej i każdej następnej osoby z tej samej firmy niezrzeszonej w Izbie POLMED zostanie obniżony o 15%

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 19.05.17 r. na adres e-mail: biuro@polmed.org.pl

Formularz do pobrania tu.

 

* Rezygnacja uczestnika, przyjmowana wyłącznie w formie pisemnej do dnia 19.05.17 r nie powoduje żadnych skutków finansowych, rezygnacja po tym terminie lub nieobecność na warsztatach powoduje naliczenie 100% wartości szkolenia.